Türkiye´nin önemli üniversiteleri Malatya´da

EKET Fuarcılık tarafından düzenlenen ?Üniversite Tercih Günleri? 17-18 Ekim´de Malatya´da Hilton Hotel´de kapılarını açıyor.

EKET Fuarcılık tarafından düzenlenen ?Üniversite Tercih Günleri? 17-18 Ekim´de Malatya´da Hilton Hotel´de kapılarını açıyor. 

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen etkinlik, Malatya´da 3. kez gerçekleştiriliyor. Tüm eğitimci ve öğrencilerin davetli olduğu etkinlikte, katılımcı tüm üniversiteler hakkında bilgi alınabilecek. ?Malatya Üniversite Tercih Günleri? 09.00 ? 16.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. 

Türkiye´nin önemli Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin hazır bulunduğu Malatya Üniversite Tercih Günleri´nde üniversitelerin yetkilileriyle yüz yüze görüşme imkânı sağlanabilecek. Etkinlikte Meslek seçimi ve kariyer planlama, YGS ve LYS´ye hazırlık seminerleri de düzenlenecek.

 Üniversitelerin değerli Rektörleri tarafından verilecek seminerlere birçok ünlü konuk da katılacak. Eğitim dünyasının önemli isimlerinden köşe Yazarı ve TV programlarından tanıdığımız Sait Gürsoy ve yine medyada sıkça gördüğümüz kitapları ve köşe yazıları ile tanınan Bonus Hoca; Süleyman Beledioğlu birer seminer verecek. Ayrıca YÖK Atlası Danışmanı Burak Kılanç ?Üniversite de Oyunun Kuralları? konulu bir sunum yapacak. Yine TV Programlarından tanıdığımız değerli Eğitim Danışmanı Servet Gülsün Şirin ve Doğru Tercih.com.tr Proje Danışmanı Nur Erdem Özeren öğrencilere birer sunum gerçekleştirecek.