muharrem apan
11.08.2016 21:21:11
Haberin içeriğine diyeceğimiz yok gayet objektif bir haber olmuş ancak başlık uymamış.Haber başlığınız sanki Sayın Milletvekilimiz Zuhal hanım MHP den istifa etmiş gibi bir anlam ifade ediyor.O yüzden habere atmış olduğunuz başlık haberin içeriğine uymamış.

Anahtar Kelimeler: Topcu istifa etti

Topcu, MHP´den istifa etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Darendeli Zühal Topcu, görevinden istifa etti.

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Darendeli Zühal Topcu, görevinden istifa etti.

Edinilen bilgiye göre hemşehrimiz Zühal Topcu, özel nedenlerden dolayı görevinden ayrılmak istediğini Genel Başkan Devlet Bahçeli´ye iletti. Bahçeli´nin de bu talebi kabul ettiği öğrenildi.

MHP Ankara Milletvekili Topçu, Parti İçi Eğitim ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

"Ailevi nedenlerle üzülerek ayrılmak zorunda kaldım"

MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Zühal Topcu, görevini 2012´den beri severek ve isteyerek sürdürdüğünü ancak ailevi nedenlerle dolayısıyla üzülerek ayrılmak zorunda kaldığını bildirdi.

Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifası Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından kabul edilen MHP Ankara Milletvekili Topcu, Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Topcu, "2012´den beri severek ve isteyerek sürdürdüğüm Genel Başkan Yardımcılığından ailevi nedenlerle üzülerek ayrılmak zorunda kaldım. Divan üyeliğim boyunca yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli´ye şükranlarımı borç bilirim." ifadelerini kullandı.

Zühal Topcu, bundan sonra Ankara Milletvekili ve MHP MYK üyesi olarak görevine devam edeceğini kaydetti.

Kaynak AA