Saraçoğlu mağazası açıldı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan, cilt bakımından zayıflamaya kadar birçok doğal ürünün bulunduğu mağaza, Hamidiye Çarşısı´nda açıldı.

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan, cilt bakımından zayıflamaya kadar birçok doğal ürünün bulunduğu mağaza, Hamidiye Çarşısı´nda açıldı.

Zaviye Mahallesi Somuncu Baba Külliyesi civarındaki Hamidiye Çarşısı´nda hizmete giren Saraçoğlu doğal ürünler mağazası, güvenilir bitkisel ürünleri tercih edenleri bekliyor.

Bayi görevlisi Ali Çelik, Darende´de Saraçoğlu bayiliğini alarak doğal ürünleriyle hizmet vermekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Verdikleri hizmetleri anlatan Çelik, ?Kullanılmasında hiçbir sakınca olmayan Prof. Saraçoğlu Ürünleri, doğal destekli bitki grupları, bitkisel çaylar, duş jelleri, katı ve sıvı sabunlar, şampuanlar, kremler ve çeşitli yağlardan oluşuyor. Bu ürünlerimiz yüzde 100 doğal olup, insana zararlı hiçbir katkı ve kimyasallar içeriğinde bulunmuyor. Rahatlıkla bu ürünleri ilçe halkımızdan tercih edenler kullanabilir.? dedi. 

30´dan fazla ürünle Darendelilerin hizmetinde olduklarını dile getiren Çelik, ?Ürünlerimiz son derece sağlıklı olup, kullanılmasında her hangi bir sakınca bulunmamaktadır. Her geçen gün artan çeşitlerimizle mağazamızda şuan 30´dan fazla ürünümüz bulunuyor. Cilt bakımından, zayıflamaya kadar birçok hastalıklara karşı tedavi edici özellikleri bulunan ürünlerimizi mağazamızı ziyaret ederek temin edebilirsiniz. Günden güne gelişen ve büyüyen sağlık, güzellik ve kişisel bakım sektöründe iyi bir yerde olan Saraçoğlu ürünleri, artık Darendelilerin de hizmetindedir. Bütün hemşehrilerimizi ürünlerimizi yerinde görmeye bekliyoruz.? dedi.