Darende ve Çevre Mahalleleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MİDİDER), ilçe protokolünü kahvaltı programında bir araya getirdi.

Birlik ve beraberliğin en güzel şekilde temsil edildiği kahvaltı programına,  ilçe protokolü ve çok sayıda hazeyn katıldı.

Tiryandafil Otel´de düzenlenen kahvaltı programında bir konuşma yapan ilçemiz Kaymakamı Enver Hakan Zengince, kahvaltı programını düzenleyen dernek yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Zengince, dernek yöneticilerinin birlik ve beraberliğe katkı sağladığını belirterek, "İlçemiz adına yapmış olduğu çalışmalardan dolayı dernek yöneticilerini kutluyorum." dedi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser de, MİDİDER´in ilçemizde yaz aylarında düzenlediği önemli kültürel etkinliğe imza attığını kaydederek, gayretli ve bütünleştirici çalışmalarından dolayı dernek yetkililerini kutladı.

MİDİDER Başkanı Mehmet Ayhan ise, hemşehrileri ile bir araya gelerek Darende için neler yapabileceklerini konuştuklarını söyledi.

Darendeli olarak memleket hasreti ile yananlardan olduklarını aktaran Ayhan, ?Dernek olarak bugün burada ilçe protokolü ve hemşehrilerimiz ile bir araya gelmek istedik. İlçemiz için ne yapabiliriz. Nasıl katkımız olur bunu konuştuk. Biz her zaman Kaymakamlığımız ve Belediyemiz ile beraber proje üretmeye hazırız.? diye konuştu.

Kahvaltı sonrası MİDİDER yönetimi ve katılımcılar günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

MİDİDER´den birlik ve beraberlik kahvaltısı

Darende ve Çevre Mahalleleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MİDİDER), ilçe protokolünü kahvaltı programında bir araya getirdi.
Hemşehriler 22.02.2018 08:23:32 1447 0