Abdurahman UGRAŞ
5.02.2020 15:54:03
Değerli Darende Sporun Yöneticileri Sevgili Gençler..Bu başarılarınızın arkasındaki gücün Öncelikle Yüce Mevlamız ve Sizleri Uzaklarda da olsak adım adım izleyen takip edip dualarımızı esirgemiyen biz Hazeynlerin gücüyle Anne ve Babalarınızın Hoş görüleri ve dualarıyla kazanılmış bir tablodur. Sevgili Gençler ve değerli yönetim sizleri birkez daha kutluyor başarılarınızın ve bu güzel tablonun devamını diliyor gözlerinizden öpüyorum..ALLA YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN İNŞAALLAH..

Ligin namağlup lideri Darendespor 1’lik koltuğuna oturdu

1. Amatör Küme Büyükler Ligi’nin başarılı temsilcisi Darendespor, sahasında ağırladığı Malatya Demirspor’u 3-2 mağlup ederek liderlik koltuğuna oturdu.

Malatya 1. Amatör Küme Büyükler Lig’inde mücadele eden yeşil-beyazlılar, ligin 8. haftasında Darende Şehir Stadı’nda Demirspor ile karşı karşıya geldi.

Çekişmeli geçen karşılaşmada Demirspor 2 defa fileleri havalandırırken, ligin namağlup takımı Darendespor 3 gol kaydetti.

Ligde puanını 20 ye çıkaran Darendespor, ikinci yarıya lider olarak başladı.

Maç sonunda gazetecilere açıklamalarda bulunan Darendespor Başkanı Fatih Kumtepe, ligin en güçlü takımı olarak şampiyonluk için başarılı bir grafik çizdiklerini söyledi.

Ligin namağlup takımı olduklarını dile getiren Kumtepe, “Geçtiğimiz haftalarda Girmanaspor ile berabere kalarak liderlik şansını kaçıran takımımız, eline geçen ilk fırsatı değerlendirerek yenilgisiz olarak grup liderliğine yükseldi. Malatya’da ilgiyle izlenen, göze hoş gelen futbol sergileyen bir takımımız var. Yeşil sahalarda ilçemizi başarıyla temsil ediyor. Futbolun sağladığı tanıtımı ve birlikteliği hiç bir alanda sağlamak mümkün değildir. Liderliğimizi tüm hemşehrilerimize armağan ediyor, emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.