1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi ekiplerinden Darendespor Kulüp Başkanı Fatih Kumtepe, 24 Kasım´da başlayacak olan lig öncesi hazırlık ve transfer çalışmalarını tamamladıklarını kaydetti.

Geçtiğimiz yıl büyük bir başarıya imza atarak 1. Amatör Büyükler ligini lider olarak tamamlayan Darendespor, hakem hataları ve yaşanan talihsizlikler sonucu bölgesel lig hayalini ertelemişti.

Takımın durumunu ve hedeflerini gazetemiz muhabirine değerlendiren Başkan Kumtepe, önceki sezon ortaya konulan oyun ve seyirciyle harika bir sezon geçirdiklerini söyledi.

Bu yıl bölgesel lig hedefine ulaşmak için ciddi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini dile getiren Kumtepe, ?Hedefimiz yine sezonu şampiyon olarak tamamlayarak bir üst lig olan bölgesel lige çıkmak istiyoruz. Bunun için teknik ekibimiz ve futbolcularımızla biz hazırız.? dedi.

Taraftar önemine değinen Kumtepe, ?Geçtiğimiz sezon ekibimiz desteklenirse neler başaracağını gösterdi. Taraftarlarımız tüm maçlarda yanımızda oldu, gerek Darende gerekse çeşitli şehirlerde yaşayan hemşerilerimiz maçlarımızı ilgiyle izledi. Takımın başarısından hepimiz gururlandık. Futbol ile alakası olmayan birçok hemşerimiz tribünlere gelerek yanımızda yer aldı. Çok duygusal anlar yaşandı.? diye konuştu.

Kumtepe, yaşanan olumsuz gelişmelere ilişkin ise ?Önceki sezonda bir takım olumsuzluklar bölgesel lig yolunda engel oldu. Bu sezon kaldığımız yerden devam diyoruz. Bu takım Darende´nin takımı olduğunu gösterdi. İlk hedefimiz centilmence futbol sergilemek ve misafir takımları bize yakışır şekilde ağırlamak ve tabi ki emeklerimizin karşılığı olan hedefe ulaşmak olacak. Bu hedefe ulaşmak için içerde ve ilçe dışında yüreği Darende için çarpan herkesi yanımızda görmek istiyoruz. Yeri gelmişken onursal başkanımız Cemal Turgut ve Ilıcak Ailesi başta olmak üzere katkıda bulunan tüm saygıdeğer hemşerilerimize şükranlarımızı sunarım. Unutmayalım ki Darendespor Darende´nin ortak değeridir.? şeklinde konuştu.

Başkan Fatih Kumtepe son olarak futbolun günümüzün en önemli tanıtım aracı olduğuna dikkat çekti.

Kumtepe; ?Darendespor, Darendelilerin ortak değeridir?

1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi ekiplerinden Darendespor Kulüp Başkanı Fatih Kumtepe, 24 Kasım´da başlayacak olan lig öncesi hazırlık ve transfer çalışmalarını tamamladıklarını kaydetti.
Spor 21.09.2019 16:39:07 2498 1