Kaymakam´dan bayrak asmak için direk istediler

İlçemizde "Mahalle Buluşmaları" toplantısının 6.´sı kırsalda bulunan Karabayır Mahallesi´nde gerçekleştirildi.

İlçemizde "Mahalle Buluşmaları" toplantısının 6.´sı kırsalda bulunan Karabayır Mahallesi´nde gerçekleştirildi.

Kaymakam Enver Hakan Zengince ve kurum amirlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, mahallenin çözüm bekleyen sorunları ve istekleri masaya yatırıldı.

Karabayır Ortaokulu´nda gerçekleştirilen toplantıda Konuşan Kaymakam Zengince, her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek mahallelerin sorunlarına ilişkin çözüm aradıklarını söyledi.

Mahalleye yeni yapılan ilkokulun ismini Şehit piyade er Hamit Koçhan vereceklerini ifade eden Kaymakam Zengince, ?Mahallemizin içme suyu ve yol sorunu için büyükşehir ile görüşmeler yapacağız. Sulama için bizden talep edilen boru hattı için ise destek bulacağız. Kırsalda bulunan mahallelerimizin en önemli sorunlarını bir an önce giderilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. 2018 yılı itibariyle yeni yapılacak okulumuzu hizmete açıp, eğitimde önemli bir ihtiyacı gidermiş olacağız.? dedi.

Kendisinden mahallenin yüksek bir yerine bayrak asmak için direk isteyen vatandaşların talebine duyarsız kalmayan Kaymakam Zengince, hafta içerisinde kendisinden istenen direk ve bayrağı göndereceğini belirtti.

Mahallede görüşmeleri ve ziyaretini tamamlayan Kaymakam ve daire amirleri, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.