Kaymakam Zengince ´ye veda yemeği verildi

Görev yeri değişen ilçe Kaymakamımız Enver Zengince, kurum amirleri ve mahalle muhtarlarıyla veda yemeğinde bir araya geldi.

Görev yeri değişen ilçe Kaymakamımız Enver Zengince, kurum amirleri ve mahalle muhtarlarıyla veda yemeğinde bir araya geldi.

Mülki Amirler Kararnamesi ile Kars´ın Digor Kaymakamlığına atanan Zengince´ye, Darende Belediyesi tarafından veda yemeği verildi.

Belediye´ye ait sosyal tesislerde düzenlenen veda yemeğinde konuşan Kaymakam Zengince, 2 yılı aşkın bir süredir burada görev yaptığını ve Darende´yi çok sevdiğini söyledi.

Somuncu Baba Hazretleri ve Osman Hulusi Efendi´nin diyarında görev yapmanın gururunu yaşadığını dile getiren Zengince, "Kısa zaman sonra bu kadim ve güzel ilçeye veda edeceğim. Dönüp ardıma baktığımda, sizlerle beraber olduğum günlerde hep güzel şeyler hatırlayacağım. Darende meslek hayatımın en önemli durağı oldu. Sevinç mutluluğun yanında bazen hüzün, bazen öfke, bazen de hayıflanma duygularını yaşadım. Hepsi de güzeldi. Darende hafızamda kalıcı izler bıraktı. Herkesten Allah razı olsun." ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı İsa Özkan´da Zengince´ye yeni görev yerinde başarılar dileyerek, tablo hediye etti.

Programa, ilçe protokolü, daire müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.