Abdurahman UGRAŞ
14.12.2016 09:44:59
Kıymetli hemşehrilerim, sevgili okurlar! Güzelliği ile bilinen Yeşiltaş Mahallemin sakini, benimde komşum Korkmazlar ailesinin pırlanta gibi vatan bekçisi, gururumuz, yakışıklı kardeşim Mehmet Mevlüt Korkmaz´a Allah´tan acil şifalar diliyorum. Hemşehrimin bir an önce sağlığına kavuşarak görevine dönmesini yüce Allah´tan diliyorum. Yeşiltaş Mahallesi halkını ve Mehmet´imin kıymetli ailesini hürmet ve saygıyla selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Dualarımız Mehmet için. Kalın sağlıcakla. Irmaklı Köyünden Ömer Ağa´nın oğlu Abdurrahman Uğraş

İstanbul´daki terör saldırısı

Terör saldırısında Darendeli polisimiz yaralandı

İstanbul´da düzenlenen terör saldırısında yaralanan çevik kuvvet polisleri arasında Darendeli Mehmet Mevlüt Korkamaz´ında olduğu öğrenildi.

Vodafone Arena yakınlarında dün gerçekleştirilen terör saldırılarında vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden şarapnel parçalarıyla yaralanan hemşehrimiz Mehmet Mevlüt Korkamaz´ın, kaldırıldığı Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtilen Korkmaz´ın, tedavisi bir süre daha aynı hastanede devam edeceği ve gözlem altında tutulacağı bildirildi.

Haberi alan ailesi ise İstanbul´a hareket etti.

Aslen ilçemiz Yeşiltaş Mahallesi´nden olup Ekim ayında İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü´nde göreve başlayan Korkmaz´ın, 28 yaşında ve evli olduğu belirtildi.

Bizde Darende Haber ailesi olarak genç hemşehrimize Cenab-ı Allah´tan acil şifalar dileriz.