İşadamı Kaçamandan, Darendespor´a kahvaltı

1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi B Grubu´nda mücadele eden Darendespor´a, iş adamı Tebernüş Kaçaman tarafından kahvaltı verildi.
Spor 4.03.2019 08:19:59 2237 0

1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi B Grubu´nda mücadele eden Darendespor´a, iş adamı Tebernüş Kaçaman tarafından kahvaltı verildi.

İlçede özel bir otelde verilen kahvaltı programına, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Darendespor camiası ve taraftarlar katıldı.

Programda konuşan Darendespor Kulüp Başkanı Fatih Kumtepe, ?Takımın her zaman yanında olan Başkan Eser´e ve örnek bir işadamı olan Tebernüş Kaçaman´a teşekkür etti.

Kumtepe, ?Bugün burada Darende´nin bir değeri olan takımımıza göstermiş oldukları ilgi bizim için çok kıymetlidir. Türk futboluna yapmış oldukları katkıdan dolayı takımca camiam adına şükranlarımı sunuyorum.? dedi.

Yeşil-beyazlı ekibe, sahasında oynayacağı son maç öncesi moral ve motivasyon olması için bir araya gelmek istediklerini dile getiren iş adamı Tebernüş Kaçaman da ligde fırtına gibi esen ve lider konumunda olan takıma başarılar diledi.

Darendespor´un ligi lider olarak tamamlayacağından emin olduğunu dile getiren Kaçaman, ?Her zaman Darendespor´umuzu canı gönülden destekledik, desteklemeye devam edeceğiz. Elimizden geldiği kadarı ile takımımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ben inanıyorum ki gelecek yıl takımımız Süper Amatör Lig´e yükselerek daha güçlü bir futbol sergileyecek. Şimdiden tebrik ediyor, bugün gerçekleştirecekleri maçta başarılar diliyorum.? diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Kumtepe, Eser´e desteklerinden dolayı çini tabak hediye etti. Daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çekinildi.