Hamid Hamidettin Ateş Efendi´den Özkan´a hayırlı olsun ziyareti

Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Hamid Hamidettin Ateş Efendi, Belediye Başkanı İsa Özkan´ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Hulusi Efendi Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Hamid Hamidettin Ateş Efendi, Belediye Başkanı İsa Özkan´ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Özkan, Belediye girişinde karşıladığı Hamidettin Ateş Efendi´yi makamında ağırladı.

Özkan ve arkadaşlarına "hayırlı olsun" dileklerini ileten Hamidettin Efendi; "Darende´nin manevi bir kimliği var, inşallah buna sahip çıkar ve insanların hayatlarını kolaylaştıran hayırlı hizmetler kazandırırsınız.? dedi.

Vakıf olarak Darende´nin gelişmesine geçmişte olduğu gibi bundan sonrada katkı sunacak her türlü projeye destek olmaya devam edeceklerini kaydeden Hamid Hamidettin Ateş Efendi, "Cenab-ı Allah ekibinizle hayırlı hizmetler nasip etsin. İnşallah birlik ve beraberlik içinde ilçemiz daha ileri seviyelere taşınır. Herkesin huzurla yaşadığı gelip gittiği önemli bir merkez olur.? ifadelerini kullandı.

Özkan da nezaketinden dolayı Hamidettin Efendi´ye teşekkür ederek, "Darende´yi marka yapan Somuncu Baba ve Hulusi Efendi Hazretleridir. Dünyanın ve Türkiye´nin dört bir yanından gelip vakfımızın yaptığı güzel çalışma ve hizmetlerle insanlar Darende´yi tanıyor. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, sayenizde yüzbinlerce insan ilçemize gelmektedir.? diye konuştu.

Hamidettin Efendi, ziyareti anısına Özkan´a Osmanlı tuğrasının olduğu tablo hediye etti.