İlçemizin kırsalında bulunan ve vatandaşlar tarafından yaptırılan Gökderen Mahalle Konağı, düzenlenen etkinlikle temeli atıldı.

Etkinlikte, ilçe Müftüsü Nurullah Birlik tarafından okunan Kur´an-ı Kerim sonrası Belediye Başkanı Süleyman Eser bir konuşma yaparak, mahalleye kazandırılan sosyal tesisin hayırlı olmasını diledi.

Hayırsever vatandaşların katkısı ile yapılacak tesis sayesinde mahallenin en önemli ihtiyacının giderilmiş olacağını belirten Eser, ?Dualarla temelini attığımız bu güzel tesisin Gökderen Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Düğünlerin, cenazelerin ve bir takım etkinliklerin yapılacağı bu merkez, aynı zamanda birlik ve beraberliğinize de katkı sağlayacak. Buranın yapımına destek veren tüm kıymetli hemşehrilerimi canı gönülden kutluyorum. ?Allah razı olsun.? dedi.

Bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacak olan konak, mahalle sakinlerinin önemli günlerinde kullanıma sunulacak. Mahalle sakinleri de kendilerine her türlü desteği veren Başkan Eser´e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Müftü Birlik tarafından yapılan dua sonrası konağın temeli atıldı. Programa, belediye encümenleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Gökderen mahalle konağının temeli dualarla atıldı

İlçemizin kırsalında bulunan ve vatandaşlar tarafından yaptırılan Gökderen Mahalle Konağı, düzenlenen etkinlikle temeli atıldı.
Gündem 7.10.2018 08:09:02 650 0