Emniyetin araç filosu güçlendi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Darende ilçe Emniyet Müdürlüğüne tahsis edilen araç düzenlenen törenle hizmete girdi.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Darende ilçe Emniyet Müdürlüğüne tahsis edilen araç düzenlenen törenle hizmete girdi.

Aracın teslimi için ilçe Emniyet Müdürlüğü önünde bir tören düzenlenerek kurban kesilip dua edildi.

Kaymakam Enver Zengince, il emniyet müdürlüğünün verdiği desteğinin çok anlamlı ve değerli olduğunu söyledi.

Somuncu Baba´nın diyarı otuz yapraklı gül şehri Darende´ye hizmet etmek için gayret ettiklerine değinen Zengince, ?Emniyet teşkilatımız, jandarma teşkilatımız ve diğer kamu kurumlarımız ile bu güzel ilçemize hizmet etmeye çalışıyoruz. İl Emniyet Müdürlüğümüzün verdiği bu araç ilçemizin huzuru ve selameti için kullanacak. Yeni aracımız hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet alması için canla başla hizmet eden polislerimize de kolaylıklar diliyorum.? dedi.

Konuşmaların ardından Zengince, aracın anahtarını görevli polis memuruna vererek kazasız belasız güle güle kullanılmasını diledi.

Törene, ilçe Jandarma Komutanı Teğmen Ufuk Kale, Cumhuriyet Savcısı Cahit Şar, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Denizhan, Hakim Hakan Erdem, Balaban Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Topal, İlçe Müftüsü Nurullah Birlik ve teşkilat mensupları katıldı.