Anahtar Kelimeler:

Başkan Eser?den iftar daveti

Başkan Eser?den iftar daveti

Darende Belediye Dr. Süleyman Eser, ilçedeki kamu kurumlarının amirleri, siyasi parti ve oda başkanlarına iftar ikramında bulundu.

Tiryandafil Otel`de düzenlenen iftar programında bir konuşma yapan Eser, birlik ve dayanışma adına aynı sofra etrafında biraraya gelen herkesin birbirine sevgi ile baktığını söyledi.

Ramazan ayının manevi atmosferinin insanların arasındaki sevgi bağlarının güçlenmesine vesile olduğunu belirten Eser, "Bugün ilçemizdeki kamu kurumlarının yöneticileri, farklı siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Darende`de böylesi tabloların oluşmasına inşallah sürekli vesile olacağız. Aynı toplumda yaşayan insanlar olarak bu tür vesileler ile birbirimizi dinleyip, sorunları hakkında bilgi edinip, çözüm yollarını da aramalıyız" dedi.

Farklılıkların bir zenginlik olduğunu kaydeden Eser, "Ayrım yapmaksızın yaptığımız davete icabet eden siz değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Birliğimizi koruyarak, memleketimize en güzel hizmetleri sunma adına hepinizin fikrinden enerjisinden yararlanacağız" diye konuştu.

İftara Kaymakam Bünyamin Kuş, kamu kurumlarının yöneticileri ve belediye meclis üyeleri katıldı.

 

  

Fotoğraflar için tıklayın

http://www.darendehaber.com/gallery_photo.php?pg_id=3355