Anahtar Kelimeler:

Eser, Ağılbaşı beldesini ziyaret etti

Eser, Ağılbaşı beldesini ziyaret etti

AK Parti`nin Darende Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Eser, "İnsana hizmet düsturumuz olacaktır" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında köy gezilerine devam eden Süleyman Eser, ilçeye bağlı Ağılbaşı beldesi ile Kerimli, Ozan, Mollauşağı, Gökçeören ve Şendere köylerinde vatandaşları ziyaret etti. Eser, Gökçeören Köyü`nde ekmek pişiren hanımlarla bir süre sohbet etti isteklerini dinledi.

Ağılbaşı Belediye Başkanı Cengizhan Kılınç`ı makamında ziyaret eden Eser, "Yüzü soluk, suratı asık cebinde parası yok insanları gördüğüm zaman ne oluyorsun mutlu olamıyorsun. Mağdur insanlar nasıl gülsünler, gülemezler. İnsanımızın yanındayız. Nereye kadar gücümüz yeterse o kadar yapmaya çalışacağız. İnsanlarımız mutlu olsun, mağdur olmasın, mahcup olmasınlar. Onlarda iş sahibi olsun. İnsanımızın bize işi düşünce, yardımcı olmaya her zaman hazırız. İnsana hizmet düsturumuz olacaktır" ifadelerini kullandı.

Ağılbaşı Belediye Başkanı Cengizhan Kılınç ise, "Süleyman bey hoş güzel bir insan. Neşeli, esprili, donanımlı bilgisi olan bir arkadaşımız. İnşallah belediye başkanı olarak görmek isteriz" dedi.

Eser`in ziyaretleri sırasında, Balaban Belediye Başkanı Mehmet Kılıçer, Yenice Belediye Başkanı Ufuk Yücel ve belediye meclis üyesi de eşlik etti.

Fotoğraflar için tıklayın 

http://www.darendehaber.com/gallery_photo.php?pg_id=3044