Anahtar Kelimeler:

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin

Mevlüt Doğanay

Yenice Beldesi Aşağı Mahalleden, (Mevlüt pehlivanlardan) merhum Hüseyin Doğanay’ın oğlu, merhum Hanifi Doğanay ve Nazmiye Cengiz’in kardeşi, eski Darende İlçe Tarım Müdürü Şevki Doğanay’ın amcası, Abdulkadir, Ömer, Şefika, Melek, Güllü, Mürüvvet, Döndü, Ayşe, Melahat, Esra ve Emine’nin babası, Mevlüt Doğanay (80) Yenice Beldesi’nde vefat etmiştir.

 

Sultan Severler

Kılıçbağı Mahallesinden merhum Hacı Durmuş Severler’in eşi, Nazan Severler ile Rezzan Çağlar’ın annesi, Oğuz Çağlar’ın kayınvalidesi, eski Güreş Ağası işadamı Nurettin Severler’in amcasının eşi Sultan Severler (81) Adana’da 3 Mayıs 2012 günü vefat etmiştir.

Taziye için Oğuz Çağlar: 0532 4500554

 

Zekiye Kıvanç

Beybağı Mahallesinden (Sadıklar ailesi) Hacı Ali Kıvanç`ın gelini, merhum Ali Yılgan ile Necati Yılgan’ın kardeşi, Ali Kıvanç ile merhume Leyla Şengül ve Süheyla Gümüş`ün annesi, merhum Nuri Kıvanç’ın eşi Zekiye Kıvanç (92) Adana’da 15 Mayıs 2012 tarihinde vefat etmiştir.

Taziye için Ali Kıvanç: 0532 3215537

 

Turan Güzeldağ

Sungur Mahallesinden merhum Hacı Güzeldağ`ın oğlu, Ayşe, Şükriye, Serpil ve Ayşegül Güzeldağ ile merhum Rıfat Yelbay ve Kasım Sivaslıoğlu’nun kayınbiraderi, Mehmet, Sefa, Hayri, Nefise, Nuray, Mert, Seda, Sena ve Mustafa Güzeldağ ile Doç. Dr. Gülcihan Güzeldağ. Dr. Hayriye İyiköşker, Dr. Hamit Mert ve Mühendis Ahmet Güzeldağ’ın amcaları, Hamit, Ali, Saniye ve Nuri Sivaslıoğlu’nun dayıları, Nadiye Yelbay, Ayşe Sivaslıoğlu, Nursima Kahveci ile merhum Ali Güzeldağ ile Bedir, Cafer ve işadamı Niyazi Güzeldağ’ın kardeşi, Ayşegül, Deniz ve Ülkü Güzeldağ’ın babası, Aytap Güzeldağ`ın eşi İnşaat Mühendisi Turan Güzeldağ (68) Adana’da 16 Mayıs 2012 günü vefat etmiştir.

Taziye için Niyazi Güzeldağ: 0533 4262509

 

Hatice Sönmezler

Beybağı Mahallesinden merhum Abdurrahman Leçe`nin kızı, Saime Güner ile İbrahim, Mehmet ve merhum Kemal Sönmezler’in kardeşi, Makbule Durmuş ile Rahime, Güler, Gülseren, Gülin, Ömer, Dr. Abdurrahman ve Dr. Mustafa Sönmezler ile İller Bankası (İlbank) Adana Bölge Müdürü Hüseyin Sönmezler’in annesi, merhum Kemal Sönmezler’in eşi Ayşe Hatice Sönmezler (76) Osmaniye’de 17 Mayıs 2012 günü vefat etmiştir.

Taziye için Hüseyin Sönmezler: 0532 596 80 97

 

Osman Gücük

Yukarıulupınar Köyü`nden Mehmet Ali Gücük`ün oğlu, merhum Yusuf Ünsal’ın damadı, Elbistan Şeker Fabrikasından emekli Hasan Gücük, Kasım, Polis memuru Emin, Mehmet, Durmuş, Sevim, Döndü ve Hanım Gücük kardeşlerin babası, Osman Gücük (75) 21 Mayıs 2012 günü Elbistan`da vefat etmiştir.

Taziye için Hasan Gücük: 0554 3401004

 

Abdullah Polat

Ayvalı Beldesi’nden Osman, Ali ve Ahmet Polat’ın kardeşi, Yüreğir Darendeliler Derneği Başkanı Mustafa Polat’ın amcası, Mehmet, Emine, Hüseyin ve Hasan Polat’ın babası (aşcı) Abdullah Polat, 22 Mayıs 2012 günü Ayvalı’da vefat etmiştir.

Taziye için Mustafa Polat: 0533 3917013