Anahtar Kelimeler:

Ocak ayında vefat edenler

Ocak ayında vefat edenler

Adile İnce

Yavuzlar Köyünden, merhum Mustafa İnce`nin eşi, merhum Mehmet Bişkin ve Zebo Şavluğ`un kardeşi, merhum Hacı, Mehmet, İlhan, Şahin, Makbule ve Cihan Haber Ajansı yöneticilerinden Erdal İnce`nin annesi Adile İnce (82) vefat etmiştir.

Taziye için Erdal İnce: 0533 9355734

 

Ahmet Berçin

Şuğul Köyünden Mustafa Berçin`in oğlu, Darende esnaflarından (Telefoncu) Sabit Berçin ile Halis Berçin`in kardeşleri, AK Parti Darende İlçe Başkanı SÜleyman Şimşek`in yeğeni, Hulusi ve Barış Berçin`in babası, Aytül Berçin`in eşi, Ahmet Berçin (44)

Taziye için Sabit Berçin: 0533 2302369

 

Duran Tanış

Sayfiye Mahallesinden merhum Abdulkadir Tanış`ın oğlu, Nazım Tanış`ın kardeşi, Ganimet, Mustafa ve Adem Tanış ile Hatice Dalkılıç babaları, Duran Tanış (70) Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için Mustafa Tanış: 05063021734

 

Zehra Özdoğru

Beybağı Mahallesinden merhum Aziz Semerci`nin kardeşi,

Mustafa ve Şevki Özdoğru ile Naime Tongüç`ün annesi,

merhum Yusuf Özdoğru`nun eşi Zehra Özdoğru (85) Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için Şevki Özdoğru: 0537 6280558

 

Zeynep Akıncı

Günpınar Köyünden olup Nevşehir`de ikamet eden merhum (Değirmenci) Süleyman Akıncı`nın eşi, Yaşar, Mehmet, Erdal Akıncı ile Fadime Tazegül ve Ayfer Şimşek`in annesi Zeynep Akıncı (82) vefat etmiş, merhume köyünde toprağa verilmiştir.

Taziye için Erdal Akıncı: 05438432294

 

 

Özcan Irmak

Hacıderviş Mahallesinden merhum Hasan Irmak’ın oğlu, Hasan, Hakan ve Betül Irmak’ın babaları, Adalet Irmak’ın eşi, emekli Darende İlçe Seçim Müdürü Özcan Irmak (56) vefat etmiştir.

Taziye için: 0537 6550047

 

Emine Altaş

Darende`nin Hacıderviş Mahallesinden merhum Mehmet Altaş’ın eşi, merhum Halil Ülker, Kamil, İbrahim, Mehmet ve Nuri Ülker’in ablası, Yüksel Bayer, Mehmet Maden, Osman Bayram ile Şaziye, Mine ve Halime Altaş`ın kayınvalidesi, Fadime Bayer, Emine Maden ve Halime Bayram ile Merhum Cuma Altaş ile Hasan Atlaş ve İrfan Altaş`ın anneleri, Emine Altaş (83) vefat etmiştir.

Taziye için İrfan Altaş: 0532 2345501

 

Hatice Elibal

Günpınar Köyünden merhum Abdullah Tuncay ile Bahar Akpınar ve İbrahim ile Ömer Tuncay’ın kardeşleri, Mustafa Kaya ile, Zeynep, Hatice, Kamile, Hülya Elibal`ın kayınvalidesi, Mustafa, Ahmet, Ramazan, Zeynep ve Kemal Elibal’ın annesi, merhum Mevlüt Elibal’ın eşi Hatice Elibal (75) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Kemal Elibal: 0532 2668269

 

Mehmet Kurt

Darende`nin Şuğul Köyünden Abidin Kurt`un oğlu, eski muhtar Mehmet Şimşek`in damadı, Hacı Kurt`un kardeşi,  Faruk, Yeşim, Hulûsi, Fatih ve Pembe Kurt kardeşlerin babası, Uğur Zontul ve Nuh Yıldırım`ın kayınpederi, AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek`in eniştesi Mehmet Kurt, Elbistan`da vefat etmiştir.

Taziye için Faruk Kurt: 0541 7424791

 

Gülbahar Esim

Darende’nin Kılıçbağı Mahallesinden merhum Mehmet Esim’in eşi, Mehmet Ali, Hüseyin, Mevlüt, Arif Esim’in anneleri, Gülbahar Esim (89) Adana’nın Ceyhan ilçesinde vefat etmiştir.

Taziye için Arif Esim: 0534 7918544

 

Halime Akçay

Darende’nin Zaviye Mahallesinden Mustafa Akçay’ın eşi, Mehmet ve Nevzat Kablanbaba’nın kardeşi, Müzeyyen, Muazzez, Hatice, Dönercan, Hanifi, M.Nuri ve Salih Akçay’ın anneleri Halime Akçay (72) vefat etmiştir.

Taziye için Mustafa Akçay: 0543 5900911

 

Cuma Turgut

Darende’nin Akova Köyünden merhum Mehmet Turgut`un oğlu, Köy Muhtarı Zeki Bozkurt’un eniştesi, merhum Aziz ve merhume Gülnaz Turgut ile Cennet Kılıç ve Halil Turgut’un ağabeyleri, Leyla Güz, Gülnaz Sönmez ve Ercan, Aziz ve Bekir Turgut’un babaları, Hayriye Turgut`un eşi Cuma Turgut (67) Hatay`ın Dörtyol ilçesine bağlı Payas Beldesinde vefat etmiştir.

Taziye için Bekir Turgut: 0532 782 44 17

 

Arif Poyraz

Ayvalı Beldesinden olup Gürünlü emekli Sağlık Memuru Servet ile İlhami ve Kamuran Poyraz’ın ağabeyleri, Dilaver ve Ruhi Poyraz’ın babaları Arif Poyraz (76) İstanbul’da vefat etmiştir.

Taziye için Servet Poyraz: 0544 3633646

 

Ömer Tekin

Darende’nin Kaldırım Mahallesi Taciroğulları ailesinden merhum Hafız Süleyman Tekin’in oğlu, Niyazi, Mustafa ve Bekir Tekin’in babaları, Hanım Tekin`in eşi Ömer Tekin (82) Denizli`de vefat etmiştir.

Taziye için Mustafa Tekin: 0555 800 25 15

 

Emine Turgut

Darende’nin Heyiketeği Mahallesinden Mustafa Taşçı’nın kızı, Adana’da matbaacılık yapan iş adamı Ahmet ve eski güreş ağası Mehmet Sungur`un halasının kızı, Hayrunnisa ve Merve Turgut’un anneleri, Muzaffer Turgut’un eşi Emine Turgut (56) İstanbul’da vefat etmiştir.

Taziye için Muzaffer Turgut: 0530 280 25 97

 

Ayşe Karaman

Darende’nin Heyiketeği Mahallesinden merhum Durmuş Gönen`in kızı, merhum Hanifi, Mehmet ve Osman Gönen ile Sakine Ulu ve Emine Kocatekin`in kardeşi, Münevver, Mustafa ve Emekli Din görevlisi Hamit Kocatekin ile Sıtkı ve Malatya’da Mali Müşavirlik yapan Ömer Ulu’nun teyzesi, Saadet Söylemez ve Hayriye Kubat ile Cahide, Aziz, Kılıç, Muhittin ve Darende esnaflarından terzi Durmuş Gönen`in halası, Hatice Şeker ve Fadime Soyer ile Hayri, Fahri ve Ahmet Karaman’ın anneleri, merhum Maksut Karaman’ın eşi Ayşe Karaman (92) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Ahmet Karaman; 0542 304 18 95

 

Yılmaz Özdoğru

Darende’nin Beybağı Mahallesinden merhum mahsereci Osman Özdoğru’nun oğlu, Mersin’de ticari faaliyetlerini sürdüren Adnan, Demir, Mehmet ve Zekeriya Özdoğru kardeşler ile Ali, Adnan, Dursun ve Ahmet Özdoğru’nun amcazadeleri, Mustafa Özdoğru’nun kardeşi, Sercan Özdoğru’nun babası, Serpil Özdoğru`nun eşi, Çukobirlik emekli Personel Müdürü Yılmaz Özdoğru (75) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Ahmet Özdoğru; 0532 3542496

 

Devlet Kamile Ekici

Günpınar Köyünden merhum Aziz Temel’in kardeşi, Abdullah, Mustafa, Metin, Nuray ve Bülent Ekici’nin anneleri, merhum Esat Ekici’nin eşi, Devlet Kamile Ekici (70) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Abdullah Ekici: 0532 5563110