Anahtar Kelimeler:

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin

Meryem Arslan

Mehmet Paşa Mahallesinden Ali Sucubaşı`nın kızı, emekli öğretmen Mustafa Sucubaşı ve Fatma Erzini ile Zeliha Dönmez`in kardeşleri, Mersin Halk Bankası Ticari Şube Müdürü Bilal Sucubaşı`nın halası ve kayınvalidesi, Nurcan, Elif, Seda ve Serkan Arslan`ın anneleri, Bahattin Arslan`ın eşi Meryem Arslan (52) Osmaniye`de vefat etmiştir.

 

Cemil Boyraz

Ayvalı Beldesinden Hacı Boyraz`ın (Hacı Ağa) oğlu, Şakir, Kadir, Cengiz ve Yusuf Boyraz’ın kardeşi Cemil Boyraz, (52) geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiş, Mersin`de toprağa verilmiştir.

Taziye için Kadir Boyraz: 0532 4365140

 

Fadime Özdemir

Ayvalı Beldesinden Bekir Özdemir (Kılıç Bekir)`in eşi Fadime Özdemir (83) vefat etmiştir.

 

Mithat Boyraz

Ayvalı Beldesinden Arif Boyraz’ın oğlu Mithat Boyraz (98) vefat etmiştir.

 

Remzi Coşkun

Nadir Mahallesinden merhum Halil Coşkun`un oğlu, merhum Hacı Mustafa Siverekli`nin damadı, İhsan Buyuran, Bünyamin Kahraman ve Savaş Kurnaz ile İlknur, Filiz ve Nazlı Coşkun`un kayınbabası, Necip Coşkun`un amcasının oğlu, Nardane Uslu, merhum Hamit, Harun ve Haki Coşkun ile iş adamı Muhittin Coşkun`un kardeşi, Bahar Buyuran, Hülya Kahraman ve Nevin Kurnaz ile Duran Hüseyin ve Ahmet Coşkun`un babası, Hayriye Coşkun`un eşi Remzi Coskun (70) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Muhittin Coşkun 0542 7208815

 

Nurgül Korkusuz

Sandıkkaya Mahallesi Hacı Ömeroğulları ailesinden merhum Osman Nuri Korkusuz`un gelini, Mehmet Şentura`nın kızı, Hasan Şahin ile Esra Korkusuz’un kayın validesi, Ayşe Şahin ile Canan ve Fatih Korkusuz’un annesi, Hikmet Korkusuz’un eşi Nurgül Korkusuz (63) İstanbul’da vefat etmiştir.

Taziye için Hikmet Korkusuz: 0535 4289693

 

Fatma Uğurluay

Sayfiye Mahallesinden Aşiroğlu merhum Mahmut Mesut Efendi`nin kızı, Gülbeyaz Doğan, Hatice Tabur, Ayşegül Canpolat ve Gülbahar Yaman ile Mesut ve Mehmet Uğurluay’ın annesi, merhum Naci Öğütgen, merhume Emine Korkmaz, Hikmet ve Refah Öğütgen ile Nahide Akgül`ün ablası, merhum Abdullah Dogan, Ziya Tabur ve Sami Canpolat ile Pembe ve Nazlı Uğurluay`ın kayınvalidesi, merhum Hacı Hamza Ugurluay’ın eşi Fatma Uğurluay (95) Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için Levent Doğan: 0532 2635830

 

Zeynep Asil

Sayfiye Mahallesinden Aşiroglu merhum Mehmet Uğurluay`ın kızı, Hayriye, Leyla, Döndü, Hatice ve Emine ile Zekeriya Asil’in anneleri, Bekir Asil’in eşi Zeynep Asil (85) Ceyhan’da vefat etmiştir.

Taziye için Zekeriyya Asil: 0533 7176330

 

Cuma Tırnaksız

Ayvalı Beldesinden olup Darende`nin Hacıderviş Mahalesinde ikamet eden Yılmaz, Ömer, Mustafa ve Erdin Tırnaksızın babaları, Cuma Tırnaksız (62) vefat etmiştir.

Taziye için Ömer Tırnaksız: 0538 3582752

 

Abdurahman Saip Soylu

Hacı Derviş Mahallesinden İsmail Soylu`nun (Nalbantların İsmail Ağa) oğlu, merhume Makbule Taşçıoğlu ile Arife Delibaş ve merhum Hasan, Necati ve Bankacı Mehmet Ali Soylu’nun kardeşi, Mustafa, Akif ve emekli Kütüphane Müdürü Orhan Soylu’nun amcası oğlu, Emine, Rukiye, Muzaffer ve Emekli Albay Osman Soylu’nun babası, Abdurrahman Saip Soylu (82) Kırıkkale`de vefat etmiştir.

Taziye için Osman Soylu: 0532 3041012

 

Ali Güneş

Akpınar Köyünden olup Mersin’de ikamet eden Nurettin Güneş’in oğlu Ali Güneş (21) Samsun’da geçirdiği trafik kazasında vefat etmiştir.

Taziye için Nurettin Güneş: 0535 8371807

 

Menşure Emeksiz

Günpınar Köyünden Ali Emeksiz’in eşi, Cemil Emeksiz’in yengesi, Mustafa, Ahmet, Erdal Duran’ın kardeşi, Muhammed, Ebubekir’in annesi, Menşure Emeksiz (56) Ankara’da vefat etmiştir.

Taziye için Ali Emeksiz: 0532 4471002

 

Gülseher Keskin

Akova Köyü`nden Mustafa Keskin`in eşi, Keskin Çiçekcilik’in sahibi Müslüm, Hüseyin, Hasan Keskin’in anneleri Gülseher Keskin (64) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Müslüm Keskin: 0533 3879537

 

Ahmet Fedakar

K.Maraş’ta ikamet eden Darende’nin gönül dostlarından kitapçı Abdullah Fedakar’ın babası Ahmet Fedakar vefat etmiştir.

Taziye için Abdullah Fedakar:0543 3022551

 

Ali Bozboğa

Darende’nin Sandıkkaya Mahallesinden Ayşe Kocaman ile Hacı Ahmet, Mehmet ve Abdullah Bozboğa’nın kardeşi. Müzeyyen Mum, Sevgi, Tuncay, Zeynep, Gazi ve Özcan Bozboğa’nın babası, Rasime Bozboğa’nın eşi Ali Bozboğa (73) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Gazi Bozboğa: 0532 5525322

 

Zeliha Binici

Darende eşrafından merhum Hacı Mehmet Söylemez’in kızı, Dr.Ahmet, Dr. Mehmet, Hamit, Hacı Söylemez ile merhum Yusuf Söylemez ve Sıdıka Özkan ile Emine Söylemez’in ablaları, Ali, Sevim ve Veysel Binici’nin anneleri, Mehmet Binici’nin eşi Zeliha Binici (85) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Veysel Binici: 0535 4181566