Anahtar Kelimeler:

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin

Refik Karakuş

Balaban Beldesinden merhum Ali Bekir Karakuş’un oğlu, Gülseren Aydın, Gülderen Tabakçı, Yalçın ve Ali Karakuş’un kardeşi, Metin ve Yavuz Karakuş’un babaları Refik Karakuş (62) İstanbul’da vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Yavuz: 0532 3634783

 

Mustafa Şirin

BDDK Başdanışmanı Ahmet Şirin’in Ankara’da ikamet eden ağabeyi Mustafa Şirin vefat etmiştir.

 

Döndü Polat

Ayvalı beldesinden Mustafa Tunç, İbrahim Karagülle ve Hüseyin Tokatlı ile Emine, Fatma, Esma ve Halime Polat`ın kayınvalideleri. Merhume Zeynep Karagülle ve Aynur Polat, Elif Tunç, Fadime Tokatlı, Hasan, Mehmet, Bekir ve Adana Yüreğir Darendeliler Dernek Başkanı Mustafa Polat’ın anneleri, Osman Polat’ın hanımı Döndü Polat (79) vefat etmiştir. Taziye için oğlu Mustafa: 0533 3917013

 

Şaziver Doğan

Aşağıulupınar Beldesi’nden H.Hüseyin Doğan’ın eşi, Feramuz Şahin’in ablası Şaziver Doğan (96) vefat etmiştir.

 

Yaşar Sungur

Sungur Mahallesinden merhum Şükrü Sungur`un oğlu, ağabeyi Mehmet ve Derviş Sungur`un kardeşleri, Emrah, Ozan, Derya`nın babaları Ceyhan`da ikamet eden Yaşar Sungur (55) vefat etmiştir.

Taziye için kardeşi:0543 5748101

 

Pembe Eroğlu

Mehmet Şahsuvar, Mehmet Durukan ve M.Mehmet Durukan ile Serap ve Esra Eroğlu’nun Kayınvalideleri, Şaziye İnce, Mürüvvet Ertaş ve Seher Akyol hanımefendiler ile Yusuf, Asım, Mehmet ve Sungur Mahallesi muhtarı Berber Hasan Gürbüz’ün ablası, Sevim Durukan, Serpil Şahsuvar, Makbule Durukan ve Seçkin Eroğlu ile Yaşar ve Rahmi Eroğlu’nun anneleri, Murtaza Eroğlu’nun eşi Pembe Eroğlu (81) vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Rahmi: 0534 4840501

 

Mehmet Altaş

Hacı Derviş mahallesinden merhum Cuma Altaş`ın oğlu, merhum Abdurahman Altaş ile merhume Emine Kavas ve Fatma Maden‘in kardeşi, Mehmet, Dursun, Halil ve eski güreş ağası Burhan Maden’in dayısı, Fadime Bayer, Emine Maden ve Halime Bayram ile İrfan, Cuma ve Hasan Altaş’ın babası, Emine Altaş`ın eşi (Cumaların) Mehmet Altaş vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Hasan: 0536 6870323

 

Şehriban Kıvanç

Hacıderviş mahallesinden merhum Ahmet Kihtır`ın kızı, Kamile Aydogan, Zübeyde Kalıpcıoğlu ve Teyfik Kihtır’in kardeşi, Sefa Kihtir’in halası Atilla, Aydın, Adnan ve Ali Kıvanç`ın anneleri, Şehriban Kıvanç (74) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Ali: 0544 2797848

 

Zeynep Severler

Sayfiye Mahallesinden merhum Mehmet Ali Uğurluay`ın kızı, İlhan İpek ile Halime, Nuran ve Sema İpek`in kayınvalidesi, Yusuf, Ali, İlhan ve Ömer İpek’in teyzeleri, Semiha İpek, Cemile Tontu, Behiye Ormancı, Saime Erdoğan, Suzan Poyraz ve Halil Yusuf, Ali Uğurluay ile Süleyman Can’ın ablaları, Nursen İpek ile Selahattin Hayrettin ve eski Zengibar Güreş Ağası Nurettin Severlerin annesi, merhum Gerimterlioğlu Hikmet Severlerin eşi, Zeynep Severler (82) vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Nurettin: 0536 8810203

 

Emin Saldamlı

Günpınar Köyünden Murat Saldamlı`nın babası Emin Saldamlı Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Murat: 0530 8250667

 

Ayşe ULU

Hacı Derviş Mahallesinden merhum Hacı Mustafa Öner`in kızı, şehit Şükrü Öner’in kardeşi, merhum Halil İbrahim, Şükrü, Ahmet, Tacettin, Hidayet Ulu ile Emine Köksal ve Zeliha Aldemir’in anneleri, merhum Yusuf Ulu’nun eşi Ayşe Ulu (101) vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Şükrü: 0531 7417190

 

Zeliha Şahin

Merhum işadamı Kemal Aslan`ın kayınvalidesi, Mehmet Şahin`in annesi, H. Mehmet Şahin`in eşi, Zeliha Şahin Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Mehmet: 0532 2957116

 

Kemal Ormancı

Sayfiye Mahallesinden merhum Ali Ormancı’nın oğlu, İbrahim, İsmet, Remzi ve Nasrullah Ormancı’nın kardeşleri, İlker ve Ayşegül’ün babaları, Gülsen Ormancı’nın eşi, Kemal Ormancı (73) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için kardeşi Nasrullah: 0532 7746839