Anahtar Kelimeler:

Plaketler uğurlandılar

Plaketler uğurlandılar

Darende’de görev yapmakta iken tayinleri çıkarak başka illere gidecek polis memurları için veda programı düzenlendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik İstasyon Amirliğinde görevli olup ayrılacak personel için düzenlenen veda yemeğinde bir konuşma yapan Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, tayin ve terfilerle yeni yerler ve görevlere gitmenin memuriyetin alın yazısı olduğunu söyledi.

İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken yaptığı konuşmada stresli ve yorucu bir mesleğin mensupları olduklarını belirterek; “Görevlerimizi layıkıyla yaparak, güzel arkadaşlıklar kurarak, birbirine karşı saygılı davranarak her türlü engeli aşmada topluma örnek teşkil etmeliyiz. Beraber güzel çalışmalar yaptık, hepinizden çok memnunum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.

Önemli olan güzel ayrılmak

Zamanı geldiğinde ve vakit dolduğunda ayrılmak gerektiğini bildiren Kaymakam Mehmet Aktaş da; “Önemli olan arkada güzel hatıralar ve hizmetler bırakmaktır. Biz emniyet teşkilatımızdan ziyadesiyle memnunuz. İlçemizde bu anlamda idareci ve tüm personeliyle son derece başarılı bir tablo var. Güven ve huzur beldesi olan Darende’deki vatandaşlarımız asayiş konusunda oldukça hassas. Bu ekibin bir parçası olarak hepinizi kutluyor, yeni görev yerlerinizde ve bundan sonraki yaşamınızda, başarı, huzur ve güzellikler diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından tayini çıkan personele hizmetlerinden dolayı plaket verildi.

Tohma Kanyonu Balık Sofrası’nda düzenlenen veda yemeğine, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Koray Kartal, Cumhuriyet Başsavcısı Sibel Kartal, Cumhuriyet Savcısı Soner Çetin, Hakimler, Şebnem Çetin, Ekrem Karadere, Filiz Karadere, Osman Gitmez, Bölge Trafik İstasyon Amiri Edip Ali Ekici ve emniyet personeli katıldı.