Anahtar Kelimeler:

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin

Gülfidan Durmaz

Darende’nin Hacıderviş Mahallesinden merhum Hasan Durmaz’ın kızı, Mustafa Durmaz’ın kardeşi, merhum İsmet Durmaz, Hikmet Durmaz ve Nimet Uluçay`ın anneleri, merhum (Şoför) Yusuf Durmaz`ın eşi Gülfidan Durmaz (88) Ankara’da vefat etmiştir.

Oğlu Hikmet: 0543 541 93 79

 

Nuriye Tatlıcı

Sandıkkaya Mahallesinden merhum Mahmut Tatlıcının eşi, merhum Hacı Ali Ertuğrul, Şemsettin Ertuğrul ve merhume Halime Helvacı’nın kardeşi, Mehmet Helvacı ile emekli müsteşar Ali Helvacı`nın teyzesi, Nursel Çelik, Tülay Karakurt, Songül Erdoğan, Gülsen Efe, Birsen Can, Ayşegül Tatlıcı, Adnan ve Fatih Tatlıcı’nın anneleri, Nuriye Tatlıcı (81) Darende’de vefat etmiştir.

Oğlu Fatih: 0535 583 44 88

 

Emine Bal

Beybağı Mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Duran Bal`ın eşi, Behiye Helvacı, Ayşe Aksay, Ali, Fatih, Osman ve Ümit Bal`ın annesi Emine Bal Adana’da vefat etmiştir.

Oğlu Fatih: 0542 2511001

 

Göksel Öztürk

Veli Öztürk’ün oğlu Yüksel Öztürk’ün kardeşi Göksel Öztürk İstanbul’da vefat etmiştir. Taziye için: 05304134400

 

Hilmi Güven

Yavuzlar Köyünden merhum sünnetçi Bilal Güven’in oğlu. Kadir, Bahatdin, Mehmet ve Kadir Güven’in amcasının oğulları, Ömer ve İbrahim Güven ile Ümmi Doğanay, Saliha İnce, Fatma Bulut’un kardeşleri, Azize, Bilal ve Fatih Güven ile Fadime Güz ve Hatice Gökçe’nin babaları, Yurdagül Güven’in eşi Darende esnaflarından Güven Pide Fırınının sahibi Hilmi Güven (58) vefat etmiştir.

 

M. Haki Sungur

Merhum Hacı Özalp’ın damadı, İhsan, Yaşar ve Hulûsi Sunguroğlu’nun amcasının oğlu, merhum Turan ve Bahattin Sungur ile Dürdane Ünsal, Faruk Erdem, Hakkı, Ali ve Baki Sungur’un kardeşi, Şebnem ve Sinem Sungur’un babası Fatma Sungur’un eşi M. Haki Sungur (61) Ankara’da vefat etmiştir.

Oğlu Baki: 0538 712 78 44

 

Süleyman Karakaş

Karşıyaka Köyünden merhum Mehmet Mevlüt Karakaş’ın oğlu, Ramazan Karakaş’ın kardeşi, Tahsin, Mehmet ve Recep Karakaş ile Senem Yılmaz, Münire Genenç, Şengül Güleç ve Hatice Yıldırımın babaları, Ayşe Karakaş’ın eşi Süleyman Karakaş (66) vefat etmiştir.

Oğlu Recep: 0536 672 83 51

 

Bahri Karataş

Yazıköy Köyünden Nevzat ve Mustafa Karataş`ın babası Bahri Karataş (73) vefat etmiştir.

 

Mustafa Kemal Baysal

Başdirek Köyünden merhum Mehmet Baysal`ın oğlu, Hafız Mehmet Baysal’ın ağabeyi, merhum Şengül ve merhum Raziye ile Sabriye Musul, Mehmet Baysal, Av. Mikdat Baysal ve Süreyya Baysal’ın babası, karakucak pehlivanı Sivas`taki, Baysal Şekerlemenin kurucusu Muharip Gazi Mustafa Kemal Baysal İstanbul`da vefat etmiştir.

Av. Mikdat Baysal: 0532 4155078