Anahtar Kelimeler:

Hakka uğurladığımız hemşehrilerimiz

Hakka uğurladığımız hemşehrilerimiz

Ahmet Türkyılmaz

Balaban Beldesinden merhum (Mercan) Mehmet Ali Türkyılmaz`ın oğlu, işadamı Gazi Türkyılmaz ile Safiye Mercan`ın kardeşleri, Fahri ve Fatih Türkyılmaz`ın amcaları, Lütfiye, Rabia, Hakkı ve Şamil Türkyılmaz`ın babaları, Şakire Türkyılmaz`ın eşi Ahmet Türkyılmaz (67) Sivas`ta vefat etmiştir.

Taziye için Fatih Türkyılmaz: 05422135621

 

Yaşar Aktunç

İbrahimpaşa Mahallesinden merhum Hayrettin Aktunç`un oğlu, Mesude, Mutlu, Mesut ve Murat Aktunç`un amcaları, merhume Sehernaz ve Emine İnal ile Darende esnaflarından (sobacı) İbrahim Aktunç`un kardeşleri, Melahat, eda, Seda, Şeyda, Buse ve Bilge Aktunç`un babaları Müşerrfe Aktunç`un eşi Yaşar Aktunç (69) Mersin`de vefat etmiştir.

Taziye için Hayrettin Aktunç: 0536 2670360

 

Zeynep Öztürk

Günpınar Köyünden merhum Mehmet Yahşi, Mithat, İsmet, Osman, Aziz Yahşi ve merhume Ayşe Yıldırım, Nurhayat Şahin ile Nimet Yahşi`nin kardeşleri, AK Parti MDK Üyesi Avukat Serap Yahşi Yaşar ile Mühendis Suat Yahşi`nin halası, merhume Sevgi Yıldırım, Zeynep Köksal şle Faik e Mustafa Öztürk`ün anneleri, merhum Mehmet Öztürk`ün eşi Zeynep Öztürk (74) Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için Mustafa Öztürk: 0536 4879743

 

Feyzullah Bayhan

Hacılar Sıragoz Mahallesinden merhum Mehmet Tahir Bayhan`ın oğlu, Feyzi, Hürrem, Hatice (Özbek) Nuray (Samancılar)`ın kardeşi, Lütfiye ve Mehmet Tahir`in babası, Sultan Bayhan`ın eşi Feyzullah Bayhan (53) vefat etmiştir.

Taziye için M. Tahir Bayhan: 0534 4592402

 

Mevlüt Yurdakul

Heyiketeği Mahallesinden merhum Halil Yurdakul`un oğlu. merhum Kasım, Hüseyin, İhsan ve Bekir Yurdakul`un kardeşi. Meliha (Ayhan) Hüsamettin, Halil, mehmet ve Münife Yurdakul`un babası, Mevlüt Yurdakul (87) vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Mehmet: 0536 7257799

 

Necibe Zaloğlu

Başdirek Köyünden merhum Ali Sevindir`in kızı, Gülbeyaz (Gökçe), Zeynep (Çakır) ile Mustafa ve Ömer Sevindir`in kardeşleri, Sevgi Meriç ile Ersin ve Ercan Zaloğlu`nun anneleri merhum Ahmet Zaloğlu`nun eşi Necibe Zaloğlu Adana`da vefat etmiştir.

Taziye için oğlu: 0536 6686980

 

Ali Tarak

Darende İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Tarak`ın babası Ali Tarak (83) ikamet ettiği Hatay`ın Hassa ilçesinde vefat etmiştir.

Taziye için Necati Tarak: 0505 2960555

 

Tacettin Karcı

Nadir Mahallesinden merhum Bekir Karcı`nın oğlu, Bekir Terzi, İbrahim Korkutan, Hasan Turgut ve Mehmet Erdoğan`ın kayınpederi, Darende esnaflarından Ahmet ve Muharrem Karcı`nın ağabeyleri, Bekir, Mehmet ve Seyfullah Karcı`nın amcası, Serdar ve Fatih Karcı`nın babası, Tacettin Karcı (73) vefat etmiştir.

Taziye için oğlu Serdar: 0537 5998120