Anahtar Kelimeler:

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin

Necla Füsun Sürenkök 

Darendeli merhum Mevlüt Sürenkök, eski Malatya Milletvekili Kâmil Sürenkök, Türk Fotoğraf Ajansı sahibi Ahmet Sürenkök ve Faik, Süleyman, Fehmi Fahri, Dr.Fatih ve Adana Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sadi Sürenkök ile Hatay Şengül, Zahide Boynueğri, Ayşe Ilıcak, Süheyla Özel, Servet ve Arif Sürenkök ile Süleyman Faik ve Bülent Sürenkök’ün amcalarının hanımı. Önder ve Pınar Sürenkök’ün annesi, merhum Gazeteci Mehmet Sürenkök’ün eşi Necla Füsun Sürenkök (80) Ankara’da vefat etmiştir.

Taziye için Önder Sürenkök 0532 409 59 59

 

 

Eyüp Sarıoğlu

Sivaslı emekli Müftü merhum Mevlüt Sarıoğlu’nun oğlu, Necmettin Sarıoğlu’nun ağabeyi Eyüp Sarıoğlu vefat etmiştir.

Taziye için Necmettin Sarıoğlu 0533 656 19 31

 

Zehra Kamaşoğlu

Balaban Beldesinden merhum H. Hüseyin Kamaşoğlu’nun eşi, Bayram, Bedrettin, Mehmet, Faika, Hatice, Fatma ve Cemalettin’in anneleri Zehra Kamaşoğlu (87) Ankara’da vefat etmiştir.

Taziye için Bayram Kamaşoğlu 0505 212 78 03

 

 

İbrahim Duran 

Darende’nin Başdirek Köyü sakinlerinden merhum Hacı Mustafa Duran’ın oğlu. Meryem Şahin, Bedriye Erdoğan, Kadriye Erol ile Necati Duran’ın kardeşi, Mustafa, Necati, Yusuf Duran ile Nezaket Yılmaz ve Nezihe Dağdeviren’in babası, Nimet Duran’ın eşi İbrahim Duran (59) vefat etmiş, cenazesi köyünde toprağa verilmiştir.

Taziye için oğlu: 0541 626 04 44

 

Hayriye Tuncel

Darendeli Eski Adana Milletvekili Mehmet Ali Bilici’nin dayısının eşi, Merhum Kâmil, Mehmet, Musa ve Hüsnü Çomu’nun kardeşleri, Yasemin, Berrin, Refah ve DASEV Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Mutlu Tuncel’in anneleri, merhum Mehmet Hulusi Tuncel’in Eşi Hayriye Tuncel (83) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Av. Mutlu Tuncel 0532 562 91 36

 

Bekir Bedir 

Darende’nin Beybağı Mahallesi Bedirler ailesinden, merhum Burhan ve Mehmet Bedir ile Osman Bedir’in kardeşleri, Darende’de bulunan Bedir ailesinin amcazadesi, Necmettin, Hayriye, Hatice, Gülay, Osman, Sevil, Özlem ve Ahmet Bedir’in babaları, Hikmet Bedir’in eşi Bekir Bedir (80) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Ahmet Bedir 0542 326 17 26

 

Tülay Temur 

Darende’nin Hacıderviş Mahallesinden merhum Osman İnal ile Mevlit ve Hasan Gazi İnal ve Ayşe Zontul, Refika Yücedağ, Gülay Tanırkan, Naime Ünver’in kardeşleri. Arif ve eğitimci Tuğba Temur ile Dilek Doğan’ın anneleri, Çölbey Temur’un eşi Tülay Temur (52) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Çölbey Temur 0544 512 09 81

 

Fevziye Tuncay

Adana’da ikamet eden Şahin Kardeş’in kayınvalidesi Fevziye Tuncay vefat etmiştir.

Taziye için: 0532 234 10 01

 

Hacı Kıvanç 

Darende’nin Beybağı Mahallesinden merhum Ahmet Kıvanç, Hayri Kıvanç ve Yılmaz Kıvanç’ın kardeşleri, Firdevs, Jale ve Dilek Kıvanç ile Şenol Çopuroğlu ve Mehmet Ali Kabasakal’ın kayınbabası, Çetin ve Namık Kıvanç ile Nebahat Çopuroğlu ve Melahat Kabasakal’ın babaları, Hacı Kıvanç (86) Adana’da vefat etmiştir.

Taziye için Mehmet Ali Kabasakal 0532 771 08 34

 

Ali Güzeldağ

Adana’da ikamet eden merhum Hacı Güzeldağ’ın oğlu, işadamı Niyazi ve Bedir Güzeldağ’ın kardeşi Ali Güzeldağ vefat etmiştir.

Taziye için Sefa Güzeldağ 0532 24187 94