Abdurahman UGRAŞ
14.01.2019 09:55:58
Darende 1.nci Amatör Futbol Takımımızın almış oldukları başarı ve Performansları,biz Uzaklardaki Darende Sevdalılarını oldukça mutlu ve bahtiyar etmektedir. Öncelikle yıllarını Darende Spora Ve Darende Gençliğine adamış olan Her bir oyuncu kardeşlerimizi öz evladıymış gibi bağrına basan Fatih Hocamıza Beraberindeki Yönetim Kuruluna.. Daha sı ve en güzeli de Biz Darendelileri her zaman ve her yerde yüzümüzü ak çıkaran Darendemizin Malatyamızın Medar-ı iftharı.syn.Cemal Turgut bey ve Hayır yolunda büyük bir yol kazanmış Olan Syn.ILICAK lar ailesini de bu güzl katkılarından dolayı kutlar iken . Esas Bu Başarıya vesile olan Oyuncu Kahramanlarımızı da bu vesileyle tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum... ALLAH Yar ve yardımcınız Olsun...

Darendespor ligin ilk yarısını lider tamamladı

Malatya 1. Amatör küme A gurubunda mücadele veren Darendespor, sahasında karşılaştığı Orduzuspor´u 3-0´lık net skorla yendi.

Malatya 1. Amatör küme A gurubunda mücadele veren Darendespor, sahasında karşılaştığı Orduzuspor´u 3-0´lık net skorla yendi.

Mehmet Kibar´ın hat-trick yaparak takımını sırtladığı karşılaşmayı soğuk havaya rağmen çok sayıda futbolsever izledi. Oynanan oyundan memnun kalan futbolseverler maç sonunda takımlarını tribünlere çağırarak tezahürat yaptılar.

Öte yandan Darendespor kulüp başkanı Fatih Kumtepe oyuncularını tebrik ederek, bugüne kadar maddi manevi desteklerini esirgemeyen başta Cemal Turgut ve Ilıcak Ailesi olmak üzere tüm hemşehrilerimize şükranlarımı bir borç bilirim dedi.