Başkan Eser´den Emniyet Genel Müdürü Lekesiz´e ziyaret

Başkan Eser, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz´i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz´i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Eser ziyarette Lekesiz´e Darende´de görev yapan yöneticileri yüksek makamlarda görmekten büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

Eser: "Malatya İl Sağlık Müdürlüğü yaptığımız dönemde kısa bir süre Darende´de Kaymakamlık ardından bazı illerde valilik görevlerinde bulundunuz bugün ise Emniyet Genel Müdürlüğü gibi önemli bir makamdasınız. Birlikte çalıştık, biz ve hemşehrilerimiz sizi her zaman hayırla ve güzelliklerle anmaktayız. Tecrübe ve deneyimlerinizi emniyet teşkilatımızda taçlandıracağınıza inanıyoruz" dedi.

Darende´de güzel gelişme ve çalışmalar olduğunu anlatan Eser, yaşanan değişimi görmek üzere Lekesiz´i ilçeye davet etti.

Nezaket ziyaretinde bulunan Eser´e teşekkür eden Lekesiz de Darende´nin geçmişten beri huzurlu bir ilçe olduğunu bundaki en önemli faktörün manevi atmosferinden kaynaklandığına inandığını söyledi.

Darende´yi gerek sosyal medya, gerekse de basın ve dostları aracılığıyla yakından takip ettiğini kaydeden Lekesiz: "Her geçen gün cazibesi daha çok artan bir yer olan Darende´yi gören herkes hayranlığını dile getiriyor, görmeyenler de merak ediyor. Turizmi, sahip olduğu değerleri ile önemli bir cazibe merkezi olan Darende´nin bugün geniş bir vizyona sahip ve ufku açık doktor bir belediye başkanı tarafından yönetiliyor olması geleceğinin daha da aydınlık olacağının habercisidir. Sağlık Müdürlüğü döneminizde insanlara sunduğunuz hizmeti bugün yerel yönetimde sergiliyor olmanız Darende için önemli bir kazanımdır" diye konuştu.

Darende´de özellikle Somuncu Baba Külliyesi ve çevresindeki düzenlemelerin büyük beğeni gördüğünü kendisinin de ilk fırsatta ilçeyi ziyaret etmek istediğini sözlerine ekleyen Lekesiz, Eser´den Darendelilere selam ve muhabbetlerini iletmesini istedi.