Anahtar Kelimeler: Başkan Çiftçi korkuttu

Başkan Çiftçi korkuttu

Komşu ve kardeş ilçe Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, eşi ve yakınları ile birlikte Malatya Akçadağ mevkiinde trafik kazası geçirdi.

 

Komşu ve kardeş ilçe Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, eşi ve yakınları ile birlikte Malatya Akçadağ mevkiinde trafik kazası geçirerek hafif yaralandı.

 Başkan Çiftçi´nin sosyal medya hesabından duyurduğu haber şu şekilde.

Malatya Akçadağ mevkiinde trafik kazası geçiren Grün Belediye Başkanımız Nami Çiftçi´nin kolu kırıldı. Cumartesi günü, eşi Nurcan Çiftçi´yi Malatya´ya sınava götürmek için Gürün´den hareket eden Başkan Çiftçi, Malatya Akçadağ mevkiinde kar yağışından dolayı, yolun kaygan olması sebebiyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla attı. Kazada Başkan Çiftçi´nin eşi Nurcan Çiftçi ve amcaoğlu Ünal Çiftçi hafif şekilde yaralanırken, Başkan Çiftçi´nin kolu kırıldı. Malatya Gözde Akademi Hastanesi´nde tedavi altına alınan Belediye Başkanımız Nami Çiftçi´nin, sağ dirseğinde kırık oluştuğu bildirildi. Durumuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Çiftçi:?Allah´a şükür korkulacak bir durum yok.?dedi. En kısa sürede Gürün´e gelmenin ve hemşerilerine kavuşmanın özlemi içerisinde olduğunu ifade eden Başkan Çiftçi:?Bizi bu günde yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, hastaneye gelerek bizlere destek olan, il içinden ve il dışından telefonla arayan, mesaj göndererek ?Geçmiş Olsun´ dileklerinde bulunan tüm dostlarımıza ve dualarını eksik etmeyen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.?diye konuştu.

İlçe Kaymakamı Ali Türk ve Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Malatya´da tedavi gördüğü hastanede Başkan Çiftçi´yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bizde Darendehaber ailesi olarak Başkan Çiftçi´ye ve aile yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.